نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ ششم مرداد ماه سال ۱۳۹۸ لغایت نهم مرداد ماه سال ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. پاراسیویل به عنوان ناشر دیجیتالی عمرانی در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان. غرفه پاراسیویل با استقبال جمع زیادی از اقشار مختلف دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی خصوصا مهندسی عمران که جهت مشاوره و کسب اطلاعات در مورد مجموعه پک های آموزشی پاراسیویل حضور پیدا کرده بودند، مواجه شد. در ادامه گزارش تهیه شده از حضور پاراسیویل در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران را مشاهده می کنید:

گروه مهندسی آموزشی پاراسیویل در خلال برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان اقدام برگزاری دو ورک شاپ آموزشی نمود که این ورک شاپ ها با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان از نوزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان مواجه شد.

ورک شاپ اول با موضوع انواع سقف ها و انتخاب سیستم سقف در ساختمان های بتنی بود که در ادامه ویدئوی این رویداد به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد.

ورک شاپ دوم نیز با موضوع تکینیک های رشد در کسب و کار مهندسی عمران و معماری برگزار شد که در ادامه ویدئوی این ورک شاپ نیر تقدیمتان می گردد.

مانده تا پایان
00 Days
00 Hrs
00 Mins
00 Secs
 

ثبت نام برای شرکت در سومین همایش کشوری پاراسیویل EBC (موفقیت در کسب و کارهای مهندسی) آغاز شد

مشاهده جزییات

منو اصلی