سومین همایش کشوری پاراسیویل

سومین همایش تخصصی از سلسله همایش های موفقیت مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل با عنوان Engineering Business Coaching یا EBC (موفقیت در کسب و کارهای مهندسی) ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد.

اولین همایش موفقیت مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ با نام “زندگیت رو مهندسی طراحی کن” در تهران برگزار شد. محور اصلی این همایش پیرامون تکنیک های موفقیت در دنیای بازار کار مهندسی بود که با استقبال کم نظیر مهندسین و دانشجویان رشته های مهندسی مواجه شد. در ادامه ویدیوی کوتاهی از همایش “زندگیت رو مهندسی طراحی کن” را مشاهده می کنید:

 

 

دومین همایش کشوری مجموعه طراحی و آموزشی پاراسیویل با عنوان “برندسازی مهندسی” در تاریخ ۲۶ بهمن ماه ۹۷ در سالن دانشکده هنر دانشگاه تهران برگزار شد. شرکت کنندگان در این همایش این بار نه فقط دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته عمران، بلکه از سایر فعالان در صنعت ساختمان نیز در این همایش حضور چشم گیری داشتند.

 

 

 

با توجه به نتایج همایش قبلی و استقبال بی نظیر جامعه مهندسی کشور، این همایش در مدت کوتاهی به سوژه خبری بسیاری از پایگاه های خبر کشور تبدیل شد.

 

 

در ادامه سلسله همایش های موفقیت در دنیای مهندسی، این بار مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل، سومین همایش تخصصی موفقیت با عنوان (Engineering Business Coaching (EBC در تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ توسط مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل در تهران و در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار خواهد شد.

شاید بهتر باشد ابتدا مفهوم Coaching را بدانید، تا به ماهیت (Engineering Business Coaching (EBC پی ببرید. Coaching هنر تسهیل کردن راه برای رسیدن به هدف است. (Engineering Business Coaching (EBC مجموعه مهارت‌هایی است که باعث شکوفایی استعدادها و مهارت های فرد در حوزه‌ی مهندسی می شود تا فرد بتواند در زندگی مهندسی خود کارآیی و عملکرد بهتری داشته باشد. (Engineering Business Coaching (EBC به فرد فرصت می دهد تا برای خود اهدافی مشخص کند و در راستای محقق شدن این اهداف گام برداشته و اقداماتی صورت دهد. EBC نه یک روش درمانی است، نه مشاوره. توسعه فردی و سازمانی در کسب و کار های مهندسی، افزایش اعتماد به نفس، خودباوری، خودشناسی و افزایش سطح درک و آگاهی از مهم‌ترین دستاوردهای EBC به شمار می روند.

برای اولین بار است که در کشور، در دنیای مهندسی به این بحث کلیدی پرداخته می شود.
و با افتخار این همایش تقدیم به جامعه مهندسی کشور

 

سرفصل برخی مواردی که در همایش بیزینس کوچینگ مهندسی EBC با آن ها مواجه خواهی شد :

قدم های عملی ورود به بازارکار از دانشگاه تا ثروت افرینی چیست ؟

چطور متوجه بشی که در چه زمینه ای از صنعت ساختمان موفق تر خواهی بود؟

با چه مقیاسی بتونی پیش بینی کنی که یک ایده برای تو پولساز هست یا خیر؟

چطور یک کسب و کار موفق را RUN کنی ؟

اصول پایه ای مذاکره با کارفرما و متقاعد سازی بر مبنای مدل شخصیت شناسی DISC

تکنیک های برند سازی در دنیای مهندسی؟

از ذهن ثروت آفرین تا شخصیت ثروتمند چه مسیر عملی باید پیموده شود ؟

روش های کسب درامد دلاری از راه فری لنسرینگ در مهندسی عمران ؟

چگونه کسب و کار موجود خود را با استفاده از دانش بیزنس کوچینگ اقزایش دهی؟

دانش بیزینس کوچینگ چیست و چگونه میتوان از آن کسب درامد کرد ؟

چرا بیزینس کوچینگ به یکی از کسب وکار های بیلیون دلاری در دنیا تبدیل شده است ؟

و …

این همایش برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویانی که در حال کسب مهارت برای ورود به بازار کار بوده و می خواهند در آینده با استفاده از این تکنیک ها، در بازار کار مهندسی جایگاه محکمی پیدا کنند.

فارغ التحصیلانی که دارای مهارت بوده یا در حال کسب مهارت هستند و می‌خواهند بنای موفقیت در کسب و کار مهندسی خود در آینده را پی ریزی کنند.

مهندسین شاغلی که به دنبال پیشرفت در بازار کار یا ساخت یک بیزینس مهندسی هستند و نمی خواهند از رقابت سنگین در دنیای مهندسی عقب بمانند.

این همایش برای چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

کسانی که می‌خواهند یک شبه راه صد ساله را طی کنند، کسانی که میخواهند بدون تلاش ثروتمند شوند کسانی که به شانس در دنیای کسب و کار اعتقاد دارند و کسانی که دغدغه های مهم تری نسبت به پیشرفت در بازار کار مهندسی و رشد کسب و کار خود در آینده دارند، توصیه نمی شود!

 

 

 

 

 

زمان و محل برگزاری همایش

همایش Engineering Business Coaching یا EBC (موفقیت در کسب و کارهای مهندسی) روز جمعه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ در مرکز همایش های بین المللی رایزن واقع در تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره‌ی ۲۱۰، تالار رسول اکرم (ص) برگزار خواهد شد. 

  • زمان
    ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳
  • سخنرانان
    مهندس امیرطه نوروزی، بابک بختیاری کارآفرین برتر کشور و مسیح جوادی بنیان گذار موسسه IBC
  • مکان
    سالن همایش بین المللی رایزن

مشاهده مکان همایش روی نقشه

نحوه شرکت در رویداد

هزینه شرکت در این رویداد ۹۹ هزار تومان می باشد که در صورتی که تا قبل از تاریخ دهم بهمن ماه موفق به ثبت نام بشوید، می توانید از تخفیف ثبت نام زود هنگام بهره مند شوید یعنی به جای ۹۹ هزار تومان با ۵۰ هزار تومان بلیط شرکت در همایش را تهیه کنید.
و یه پیشنهاد خوب برای کسایی که میخوان به یک نفر این همایش رو هدیه بدن، اگر تا قبل از تاریخ دهم بلیط همایش به صورت دو نفره تهیه شود، مبلغ پرداختی نه به اندازه ۲۰۰ هزار تومان و نه به اندازه ۹۹ هزار تومان، بلکه به مبلغ ۸۰ هزار تومان یعنی هر نفر ۴۰ هزار تومان قابل تهیه می باشد.

توجه: اگر بعد از کلیک روی دکمه های پایین صفحه ای باز نشد 
تعداد ثبت نام بر اساس ظرفیت سالن می باشد و به محض اینکه به حد نصاب برسد، صفحه ثبت نام روی وب سایت خود به خود بسته می شود.

منو اصلی