سومین همایش کشوری پاراسیویل

سومین همایش تخصصی از سلسله همایش های موفقیت مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل با عنوان Engineering Business Coaching یا EBC (موفقیت در کسب و کارهای مهندسی) ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار خواهد شد.

اولین همایش موفقیت مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۶ با نام “زندگیت رو مهندسی طراحی کن” در تهران برگزار شد. محور اصلی این همایش پیرامون تکنیک های موفقیت در دنیای بازار کار مهندسی ،مصاحبه و استخدام تا قرارداد نویسی، توجه به زبان بدن و قوانین موفقیت و کارآفرینی بود. مهندس نوروزی در این همایش بر این نکته تاکید کردند که برای کارآفرینی باید ذهنی خلاق داشت و یکی از راه های داشتن ذهن خلاق مطالعه زیاد و تماشای فیلم های گوناگون است. در ادامه ویدیوی بخش هایی از همایش “زندگیت رو مهندسی طراحی کن” را مشاهده می کنید:

 

 

دومین همایش تخصصی موفقیت مجموعه طراحی و آموزشی پاراسیویل با عنوان “برندسازی مهندسی” با حضور جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی و با حضور کارآفرین برتر حوزه مهندسی کشور مهندس امیرطه نوروزی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در تهران برگزار شد.

مهندس امیرطه نوروزی در این همایش با اشاره به اینکه خیلی‌ها بر این باور هستند که مهندسی رو به افول بوده و در کسب درآمد به مشکل برخورده است، افزود: علت این امر، آن است که این افراد می‌خواهند صرفاً با دو دو تا چهارتا، منطق‌های مهندسی را بالا بیاورند. در حالی که معتقدم می‌توان در چنین همایش‌هایی، در کنار علم مهندسی و اعداد و ارقام، به مخاطبان تاکید کرد که باید یکسری علوم نوین را نیز بدانند که مکمل مدرک تحصیلی‌ شان است. 

 

 

در ادامه سلسله همایش های موفقیت مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل، سومین همایش تخصصی موفقیت با عنوان (Engineering Business Coaching (EBC در تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ توسط مجموعه طراحی آموزشی پاراسیویل در تهران و در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار خواهد شد.

شاید بهتر باشد ابتدا مفهوم Coaching را بدانید، تا به ماهیت (Engineering Business Coaching (EBC پی ببرید. Coaching هنر تسهیل کردن راه برای رسیدن به هدف است. (Engineering Business Coaching (EBC مجموعه مهارت‌هایی است که باعث شکوفایی استعدادها و مهارت های فرد در حوزه‌ی مهندسی می شود تا فرد بتواند در زندگی مهندسی خود کارآیی و عملکرد بهتری داشته باشد. (Engineering Business Coaching (EBC به فرد فرصت می دهد تا برای خود اهدافی مشخص کند و در راستای محقق شدن این اهداف گام برداشته و اقداماتی صورت دهد. EBC نه یک روش درمانی است، نه مشاوره. توسعه فردی و سازمانی، افزایش اعتماد به نفس، خودباوری، خودشناسی و افزایش سطح درک و آگاهی از مهم‌ترین دستاوردهای EBC به شمار می روند.

 

زمان و محل برگزاری همایش

همایش Engineering Business Coaching یا EBC (موفقیت در کسب و کارهای مهندسی) روز جمعه ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۳ در مرکز همایش های بین المللی رایزن واقع در تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره‌ی ۲۱۰، تالار رسول اکرم (ص) برگزار خواهد شد. 

  • زمان
    ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۸
  • سخنران
    مهندس امیرطه نوروزی
  • مکان
    سالن همایش بین المللی رایزن

مشاهده مکان همایش روی نقشه

منو اصلی